MojAndroid

Instagram predstavil svoju ďalšiu vlastnú aplikáciu. Tentokrát ide o titul Boomerang, ktorý umožňuje vytvoriť krátke sekvencie pozostávajúce z niekoľkých fotografií. Výsledkom je akýsi hybrid medzi GIF-om a klasickým videom a Instagram takýto formát média označuje jednoducho Boomerang.

Výhodou aplikácie je, že výtvory môžete zdieľať priamo na sieti Instagram alebo Facebook. Ovládanie aplikácie je veľmi jednoduché a intuitívne – jednoducho stlačíte spúšť a aplikácia vytvorí niekoľko fotografií v jednom slede. Výsledkom je sekvencia pozostávajúca z týchto fotografií, čo je často efektívnejšie ako osamotený snímok a zároveň zaujímavejšie ako celé video.

boomerang-1 boomerang-2 boomerang-3

Aplikácia je už dnes dostupná pre platformy Android a iOS. Preto sa pripravte, že v najbližších dňoch začnete v zozname obrázkov a videí na Instagrame vídavať aj Boomerangy. Ak si chcete novinku vyskúšať aj vy, stiahnuť si ju môžete aj prostredníctvom nášho widgetu pod článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Instagram via The Verge

22.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+