MojAndroid

Instagram len v auguste spustil novinku – Stories – alebo ak chcete, tak Príbehy. Ide o fotografie alebo krátke videá, ktoré sa vašim followerom, alebo hocikomu, kto na ne natrafí, zobrazujú 24 hodín a potom zmiznú. Doteraz sa dali Stories pozerať len v hornej časti domácej obrazovky aplikácie, prípadne kliknutím na ikonu používateľa v jeho profile. Po novom sa ale budú tieto videá a fotografie objavovať aj v okne pre vyhľadávanie nových ľudí.

instagram-pribehy-explore

Príbehy budú zobrazené v okne Explore popri klasických fotografiách a videách, ktoré používatelia zdieľajú na svojej nástenke (a majú otvorený profil). Vy tak nemusíte ľudí vyhľadávať len na základe “serióznych” záberov z ich profilu, ale aj z príbehov, ktoré sú často šialené alebo netradičné. Instagram hovorí o tom, že okno Explore navštívi denne 100 miliónov ľudí, takže táto zmena má zmysel. Príbehy v okne na vyhľadávanie ľudí sa začnú zobrazovať (zrejme) bez aktualizácie samotnej aplikácie a ak ich uvidíte, tak sa pochváľte v komentároch pod týmto článkom.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Instagram

19.10.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+