MojAndroid

Instagram pre Android je na Google Play Store len týždeň a už zaznamenal viac ako 5 miliónov stiahnutí. Len v prvý deň si pritom túto aplikáciu stiahlo viac ako 1 milión ľudí. Instagram pre Android sa v počiatkoch potýkal s problémami s kompatibilitou na niektorých zariadeniach. Vývojári však reagovali veľmi rýchlo a v podstate okamžite vydali aj opravné aktualizácie, ktoré okrem iného priniesli aj ďalšie novinky. Instagram v nich pridal podporu pre tablety, možnosť nainštalovať aplikáciu na pamäťovú kartu a opravu chýb. V najnovšej verzii 1.0.4 odstraňuje ďalšie problémy, ktoré zaznamenali najmä používatelia tabletov. Zoznam zmien je nasledovný:

  • Častejšia aktualizácia polohy pre geotagging fotografií
  • Opravená chyba, pri ktorej sa nezobrazovali fotografie v Instagram galérii
  • Podpora pre NVIDIA Tegra 3 zariadenia
  • Lepšia podpora zariadení vrátane HTC One X, pre použitie vstavaného fotoaparátu aplikácie a filtrov

Po viac ako týždni došlo tiež k jednej nečakanej udalosti, keď Facebook kúpil Instagram za 1 miliardu dolárov. Zatiaľ čo predstavitelia obidvoch spoločnosti hovoria o zachovaní samostatnosti obidvoch sietí, môžeme v blízkej dobe určite očakávať určitý druh ich vzájomného prepojenia. Na to, čo si pre nás konkrétne Facebook s Instagramom pripraví si však budeme musieť ešte počkať.

Instagram
Instagram
Verzia 1.0.4 (11. 4. 2012)
Veľkosť 13 MB
2.2+

Zadarmo

Zdroj: androidcentral.com

11.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+