MojAndroid

Sociálna sieť Instagram chce zapôsobiť najmä na mladšiu generáciu. Konkrétnejšie tých používateľov, ktorí doteraz preferovali Snapchat. Množstvo funkcií je priam ako cez kopírku z konkurenčnej sociálnej siete a najnovšia dávka filtrov nie je výnimkou.

Náš tip
Instagram prináša archív. Staré fotografie už nemusíte mazať

V aplikácii pribudli nové 3D filtre, ktoré fungujú veľmi podobne ako v konkurenčnej aplikácii. Napríklad slnečný filter s kabrioletom sa začne hýbať ak otvoríte ústa. Nočný filter sa tiež zmení keď začnete zívať, čo funguje na veľmi podobnom princípe. Tieto novinky sú v podstate prepracovanejšími verziami filtrov, ktoré boli v aplikácii dostupné už nejaký čas. Nájdete ich v menu pridania príbehu pod ikonkou v pravom dolnom rohu.

Najnovšie filtre sú ale pre používateľov uvoľňované postupne. Hoci v našom zariadení máme nainštalovanú beta verziu aplikácie, nové filtre zatiaľ nemáme k dispozícii. Sociálna sieť ale informuje, že novinka by mala byť sprístupnená postupne pre všetkých používateľov. Ak ste fanúšikom podobných atrakcií, máte sa na čo tešiť. V opačnom prípade bude váš záujem o vytváranie, ale aj sledovanie Instagram príbehov zrejme klesať.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Instagram via Android Police

20.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+