MojAndroid

Instagram je so svojou veľkou používateľskou základňou jednou z najpopulárnejších služieb a sociálnych sietí pre zdieľanie fotografií. Aplikácia je momentálne dostupná pre platformy Android a iOS, no pripravuje sa aj verzia pre Windows Phone. Ak patríte medzi pravidelných používateľov a prispievateľov tejto služby, tak potom vás určite poteší aj nová aktualizácia na verziu 3.5, ktorá prináša funkciu označovania priateľov a sekciu s názvom “Photos of you”.

Instagram_3 Instagram_2 Instagram

Photos of you prináša všetky fotografie, na ktorých ste boli označení. Proces tagovania fotografií je veľmi jednoduchý a podobne ako v prípade Facebooku, môžete značky pridať počas vytvárania a uploadovania fotografií. K dispozícii je ale aj možnosť otagovať už existujúce fotografie. Nová verzia aplikácie okrem toho prináša aj lepšiu kvalitu záberov pre zariadenia s Androidom Ice Cream Sandwich a vyšším. Pridaná bola tiež nová mriežka vo fotoaparáte a možnosť orezať či zmeniť veľkosť fotografií.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

3.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+