MojAndroid

Obľúbená aplikácia pre chatovanie prostredníctvom rôznych sietí, imo messenger, bola aktualizovaná na verziu 3.0. Tá prináša úplne prepracovaný dizajn, ktorý určite poteší nejedného používateľa. Používateľské prostredie je teraz dostupné najmä v tmavom prevedení s novými ovládacími prvkami ako je napríklad vysúvacie menu s nastaveniami. Zo zoznamu kontaktov sa do menu môžete dostať stlačením ikony v ľavom hornom rohu alebo posunom prsta zľava doprava po displeji. Medzi chatovacími oknami sa môžete prepínať obdobným spôsobom (posunom sprava doľava), aktívne je však vždy len jedno okno, z ktorého sa vrátite do zoznamu kontaktov.

 

 

Navyše v každom otvorenom okne konverzácie môžete teraz ešte jednoduchšie pridať obrázok, hlasovú správu, informáciu o vašej polohe, emotikony alebo tiež prehľadávať históriu rozhovoru a vyčistiť okno od predchádzajúcej konverzácie. Medzi novinkami nájdete tiež novú notifikáčnú ikonu, ktorá mení svoju farbu podľa aktuálneho stavu. Update, ktorý prináša všetky tieto zmeny si nainštalujete z Google Play. Kto ešte nemá imo messenger nainštalovaný, určite stojí za to ho vyskúšať – k dispozícii je zadarmo.

Verzia: 9.8.000000009871
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 9.8.000000009871
Aktuálna cena: Zdarma

14.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+