MojAndroid

Android Ice Cream Sandwich bol predstavený koncom roka 2011 a priniesol veľmi príjemné zmeny, oproti predchádzajúcej verzii. Bolo to najmä celkom nové používateľské prostredie, ktoré Google nazval “Holo” a zahrňovalo nový lockscreen, launcher, widgety, notifikačnú lištu a podobne. Novinkou bol aj Task Manager, na ktorý sme si tak zvykli a je prítomný aj vo verzii Jelly Bean. Pretože niektorí používatelia, hlavne starších zariadení, ešte nemali tú možnosť získať aktualizáciu na ICS alebo JB, prinášame zaujímavý tip na aplikáciu ICS Task Manager/Switcher, od vývojárov, ktorí vystupujú pod menom Asterina Development Team.

ICS Task Manager:Switcher

Používateľské prostredie aplikácie je veľmi podobné s Task Managerom v ICS a ukazuje zoznam spustených aplikácií, s názvom, ikonou a screenshot-om. Pomocou dotykového gesta posunom vľavo alebo vpravo, môžete danú aplikáciu vypnúť alebo kliknutím ju znova otvoríte. Upozorňujeme, že zobrazenie screenshotu aplikácie vyžaduje root zariadenia. Ak ho nemáte, zobrazí sa alternatívna ikona. Frekvenciu získavania a veľkosť  screenshotov si môžete prispôsobiť v nastaveniach.

ICS Task Manager/Switcher  ICS Task Manager/Switcher  ICS Task Manager/Switcher

Okrem toho je dostupná aj bežná funkcia Shake to Kill, ktorá potrasením smartfónu vypne všetky otvorené aplikácie. Pretože predchádzajúci spôsob niekedy nevypne úplne všetko, ako napríklad prehrávač hudby, môžete využiť možnosť núteného vypnutia pomocou funkcie Super Kill. Aplikácia ďalej umožňuje vytvorenie White listu, kde je možné pridať niektoré dôležité aplikácie, ktoré sa nevypnú pomocou vyššie spomínaných možností.

ICS Task Manager/Switcher určite dobre poslúži používateľom so systémom starším ako Ice Cream Sandwich a nahradí pôvodný Task Manager. Autor aplikácie zverejnil verziu zdarma, rovnako ako aj platenú Pro verziu, poskytujúcu viac funkcií a častejšie aktualizácie. Obe si môžete stiahnuť kliknutím na náš widget nižšie.

Verzia: v1.6.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: v1.6.3
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: v1.6.4
Aktuálna cena: 2,99 €
Verzia: v1.6.4
Aktuálna cena: 2,99 €

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+