MojAndroid

Acer Iconia Tab A500, A100, A200 vstúpili na trh na začiatku roku 2011 a vtedy boli považované za tablety s pokročilými parametrami. Mali pomerne slušný výkon, dobrú cenu, a tak nie je čudné, keď si získali popularitu medzi fanúšikmi.

Vývoj sa však nespomalil a dvojjadrové procesory nahrádzajú štyri jadrá a Android Honeycmb je nahrádzaný Androidom 4.0 Ice Cream Sandwich. Do dnešného dňa však spoločnosť Acer aktualizovala maximálne svoje aplikácie v štýle ICS, alebo ste si museli ICS dopriať len ako neoficiálnu ROM.

Spoločnosť Acer však teraz oznámila, že tablety A100 a A500 dostanú aktualizáciu na Android 4.0 Ice Cream Sandwich a malo by to byť do konca apríla. Oficiálna prvá aktualizácia je naplánovaná na 25. Apríla v Latinskej Amerike. Nasledovať by malo USA 27. Apríla a Kanada 3. mája.

Aktualizácia pre tablet Acer A500 sa objaví v OTA verzii pre celý svet globálne 27. apríla bez rozdielu.

Zdroj: SlashGear Foto: Acer

21.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+