MojAndroid

Mnohí vodiči si užívajú výhody spojené z integrácie smartfónov do svojich vozidiel a pravidelne používajú minimálne navigáciu pre vyhnutie sa dopravným zápcham. Asi väčšina Android fanúšikov by chcela mať Android Auto ako centrálny systém zábavy a informácií vo svojom aute. Zlá správa je, že systém Android Auto je integrovaný len v najnovších modeloch. Ak máte starší model, alebo nechcete utrácať peniaze za ďalší displej, máte smolu. Máme aspoň dobrú správu pre majiteľov značky Hyundai, ktorá prichádza s návodom pre svojich zákazníkov, ako si systém Android Auto nainštalovať aj do staršieho modelu.

Kórejský výrobca prináša softvérovú aktualizáciu, ktorá umožní aby niektoré zo svojich existujúcich modelov mohli pridať integráciu smartfónu s multimediálnym systémom. Update je k dispozícii zadarmo cez stránku MyHyundai.com a díleri v Amerike ho začnú inštalovať zadarmo do áut už začiatkom júna. Ak ste však technicky zdatný, netreba čakať, kým sa aktualizácia objaví aj u nás. Tento proces by mal byť taký jednoduchý, že to zvládne aj majiteľ vozidla.

Hyundai Android auto

“Majitelia áut Hyundai môžu teraz získať ešte viac zo svojich smartfónov iba jednoduchým inštalovaním nového softvéru do svojho auta”, hovorí Barry Ratzlaff, výkonný riaditeľ pre digitálne obchodné plánovanie v spoločnosti Hyundai.

Zoznam modelov, ktoré budú ponúkať možnosť nainštalovať si posledný update: Hyundai Sonata, Genesis, Elantra GT, Tucson, Santa Fe a Santa Fe Sport. Pre úplný zoznam je potrebné navštíviť oficiálnu webovú stránku automobilky. Na tomto webe nájdete aj detailné inštrukcie a pokyny, ako postupovať pri inštalácii softvéru do svojho auta.

Zdroj: AC.com

31.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+