MojAndroid

Ak ste o Humble Bundle zatiaľ nepočuli, jedná sa o populárnu akciu, ktorá umožňuje získať prístup k vynikajúcim herným titulom nielen pre mobilné zariadenia a rozhodnúť sa, akú veľkú sumu chcete za to zaplatiť. Vyzbierané peniaze poputujú developerom, charite alebo vývojárom hier, pričom používateľ sa môže rozhodnúť, ako rozdeliť venovanú čiastku. Hry sú ponúkané v rôznych balíkoch a vďaka výhodnej ponuke sa v rámci akcie vyzbierajú obrovské finančné prostriedky.

humble bundle

V prípade, že ste si už vrámci tejto akcie zakúpili nejaké tituly pre Android, možno vás poteší správa, že v obchode Google Play sa objavila oficiálna aplikácia Humble Bundle. Táto je momentálne dostupná, ako beta verzia, no umožňuje získať rýchly prístup k titulom, ktoré ste si v minulosti zakúpili. Inou výhou je, že aplikácia vás upozorní formou notifikácie na spustenie novej akcie, takže už žiadnu nepremeškáte. Aplikáciu si môžete stiahnuť kliknutím na nižšie uvedený widget.

18.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+