MojAndroid

Známy zľavový herný portál Humble Bundle v najbližších dvoch týždňoch ponúka 9 japonských hier pre Android za akčnú cenu. Vo väčšej miere sa jedná o JRPG hry, teda japonské RPG hry konceptom vychádzajúce zo starších hier série Final Fantasy respektíve Chrono Trigger.

V prípade, že investujete minimálne 87 centov dostanete prvé 3 hry. Generation of Chaos je taktická strategická RPG hra v ktorej s pomocou desiatok charakterov budujete a v realtime bojoch rozširujete svoje kráľovstvo. Chronus Arc Premium a Bonds of Skies Premium sú klasickými japonskými RPG fantasy hrami.

Generation of Chaos

Pokiaľ investujete 4 eruá a 26 centov, dostanete ďalšie 3 hry – Cross Hearts Arcadia, Crystareino Premium a ExZeus 2. Zatiaľ, čo prvé dve hry sú len ďalšie v rade japonských RPG hier, ExZeus 2 je pokračovaním 3D akčnej futuristickej hry, ktorá by mohla byť bežnému hráčovi najbližšia.

ExZeus 2

V druhom prípade sa už ale oplatí priplatiť pár centov a za cenu 4 eurá a 39 centov hráč dostane kompletný balíček, ktorý obsahuje aj zvyšné, graficky už o niečo lepšie JRPG tituly Blazing Souls AccelateSpectral SoulsLegna Tactica.

Spectral Souls

Samozrejmosťou sú aj wallpapery a soundtracky k hrám v mp3/FLAC formáte zdarma. Celková bežná cena hier je okolo 70 dolárov. Okrem možnosti platby kartou je k dispozícii PayPal alebo Bitcoin.

Balíček kúpite tu

12.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+