MojAndroid

Služba Hudba Play patrí dnes k populárnym streamovacím službám, ktorú si obľúbilo už milióny používateľov po celom svete. Tí majú k dispozícii viac ako 35 miliónov skladieb a cloudový úložný priestor, ktorý je možné použiť pre uloženie až 50-tisíc vlastných skladieb. Jej hlavnou nevýhodou oproti konkurencii je však absencia programu pre počítače s operačným systémom Windows a Mac OS X. Z toho dôvodu je možné hudbu prehrávať len prostredníctvom webového rozhrania, čo nemusí vyhovovať každému. Teraz však nemusíte ostať odkázaní len na webový prehrávač. Na internete sú po novom k dispozícii nové aplikácie pre dva vyššie spomínané operačné systémy.

Image 001

Aplikácie pre Windows a Mac nesú názov “Google Play Music Desktop Player” a Radiant Player. Obidve sú založené na podobnom princípe a predstavujú akúsi webovú verziu Hudby Play, ktorá je však spustená v samostatnom okne aplikácie. Nie ste teda odkázaní len na prehrávanie v prehliadači. Obidva programy sú typu open-source a sú v podstate stále vo vývoji. Ich autori sa ich teda snažia neustále vylepšovať a opravovať chyby. Vyskúšať ich môžete však už dnes. Myslíme, že ich prítomnosť vo vašom PC oceníte a ak vám nebudú vyhovovať, stále sa môžete vrátiť k pôvodnému spôsobu prehrávania.

–> Stiahni klienta Hudba Play pre Windows <–

–> Stiahni klienta Hudba Play pre Mac OS X <–

Zdroj: marshallofsounds

25.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+