MojAndroid

Huawei okrem nových smartfónov Huawei P9 a P9 Plus predstavil na včerajšom podujatí aj novú generáciu TalkBand B3. Ide už o tretie vydanie, ktoré spája funkcie fitness náramku a bluetooth handsfree do jedného zariadenia. To, ako náramok na ruke umožňuje pri prichádzajúcom hovore odpojiť handsfree slúchadlo, ktoré sa dá použiť na pohodlné telefonovanie.

tb-a

Nová generácia hybridného fitness náramku je vybavená dotykovým OLED displejom s rozlíšením 128×80 px a batériou o kapacite 91 mAh, ktorej čas nabíjania sa pohybuje na úrovni 1,5 hodiny. Huawei udáva aj výdrž zariadenia na jedno nabitie. To by malo vydržať 6 hodín hovoru, alebo 4 dní normálneho používania. TalkBand B3 inak funguje aj ako klasický fitness náramok a teda dokáže sledovať počet prejdených krokov, množstvo spálených kalórií, či kvalitu spánku.

tb-b

Huawei bude TalkBand B3 predávať v troch verziách, Active, Classic a Elite, ktorých cena začína na 170 eurách pri modeli Active. TalkBand B3 vo variante Classic a Elite budú k dispozícii za sumu 200, resp. 250 eur.

tb-e

 

7.4.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Pekné, no 200Eur je dosť, ostanem pri MiBande, ktorých za tú cenu môžem mať skoro 7 (podľa toho od ktorého predajcu), z neho sa síce volať nedá, ale funkcie, ktoré má sú super :)

  • SeppWinkler

    Tak neviem, ako si Huawei robí centvorbu, ale toto je veľmi podobný no name výrobok s ešte väčším množstvom funkcií:

    http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_288817.html

    a stojí 24,- EUR.

    Zoberme si teda určitý odhad lepšej kvality, spracovania a technológií a povedzme si, že Huawei je 3x lepší vo všetkom (asi preháňam, ale nech som objektívny). Dostaneme sa k cene 72,- EUR. Najlacnejší variant je o 98,- EUR drahší a najdrahší o celých 178,- EUR drahší. Uvedený výrobok je z Číny a Huawei je …hmm… aha … z Číny! :) Nejako sa neviem dopátrať, čím, okrem nenažraných akcionárov, môže byť tá cena Huawei tvorená :)

+