MojAndroid

Niet pochýb o tom, že Huawei P9 je jedným z najúspešnejších smartfónov výrobcu. Tento rok dokonca patrí aj medzi najpopulárnejšie vlajkové lode vôbec, o čom svedčia aj najnovšie informácie o výsledkoch spoločnosti. Podľa tých Huawei predal už 10 miliónov kusov smartfónov Huawei P9 a P9 Plus, čo je skutočne veľmi pekné číslo. Hoci tým nemôže konkurovať vlajkovým lodiam od Samsungu či Apple, stále ide o skvelý rast v porovnaní s minulými rokmi a ostatnými výrobcami.

Náš tip
Huawei P9: Otestujte nový Android 7.0 s EMUI 5.0 medzi prvými | NÁVOD

Huawei P9_recenzia-8

Huawei zaznamenal aj vynikajúci fiškálny štvrťrok. Predal v ňom dokopy 33,59 milióna smartfónov, čo je až 23% nárast oproti rovnakému obdobiu minulého roku. Až 44 % z týchto smartfónov patrili do mid-end alebo high-end kategórie, čo je tiež zmena oproti posledným rokom. Veľký nárast v popularite zaznamenal výrobca vo vyspelých európskych krajinách, ako napríklad Veľká Británia, Francúzsko či Nemecko. Všetko nasvedčuje tomu, že Huawei to má dobre rozbehnuté a už teraz sa môžeme tešiť na to, čo výrobca prinesie v budúcom roku. Pripravovaný smartfón Huawei P10 by toho mal ponúknuť ešte viac ako jeho predchodca a vy môžete byť medzi prvými na Slovensku, kto naň položí ruky. Stačí, keď kliknete na odkaz nižšie a vyplníte formulár.

Náš tip
Chcete vlastniť Huawei P10 medzi prvými na Slovensku?

Zdroj: Android Central

29.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+