MojAndroid

Dnes sa pozrieme, koľko stojí výmena batérie pre Huawei P30. Táto vlajková loď má už takmer rok a pol svojej existencie a po dvoch rokoch používania je veľmi pravdepodobné, že vám kapacita batérie klesne pod 75 %. To znamená, že 3650 mAh, ktoré mala batéria keď bola nová je dnes už len niečo okolo 3000 mAh. Ak ste zaznamenali výraznaú zmenu vo výdrži, tak je možné, že vaša batéria potrebuje vymeniť.

Huawei P30: Skvelá vlajková loď

Posledná poriadne vlajková loď od Huaweiu bez obmedzení. Ak hovoríme o obmedzení, máme na mysli kauzu Huawei a USA, ktorá začala minulý rok, pár mesiacov po predstavení P30. To viedlo k tomu, že Huawei už dnes nemôže používať Google aplikácie vo svojich zariadeniach.

Huawei P30

Zariadenie špecifikuje systém kamier Leica, ktoré stále patria medzi fotomobilovú špičku. Hlavný senzor má 40 MP, sekunduje mu 8 MP tele kamera s 3x priblížením a OIS a nakoniec tu je ešte 16 MP ultra široký objektív.

Koľko stojí a ako dlho trvá výmena batérie pre Huawei P30?

  Cena opravy Čas opravy
Fixservis 76 € 1 hod.
PCexpres 78 € 3 hod.
Mobilnyservis 45 € Ihneď
Slovit 69 € 1 až 2 hod.
Itcomplet 62 € 2 až 3 hod.

Ak ste z Bratislavy, Mobilný servis pre vás vychádza ako najlepšie voľba. Výmena batérie tam potrvá len chvíľku a vyjde vás najlacnejšie – na to, že sa bavíme o Huawei P30, tak tá cena odpovedá skôr zariadeniam strednej triedy.

Fixservis nájdete v týchto mestách: Bratislava, Nové Zámky, Prievidza a Nitra.

PCexpres takmer po celom Slovensku (Bratislava, Trnava, Piešťany, Nitra, Prievidza, Trenčín, Banská Bystrica, Martin, Žilina, Poprad, Prešov, Košice).

Mobilnyservis je len v Bratislave.

Slovit je v Bratislave, Žiline a v Košiciach.

Itcomplet je v Námestove.

Niektoré servisy vám umožnia aj odoslanie zariadenia cez kuriéra. Ten ho vyzdvihne a o pár dní doručí naspäť. Je to skvelá možnosť pre tých, ktorí bývajú ďaleko od veľkých miest.

Cena 45 € vyvoláva pochyby či nejde o kópiu oficiálnej batérie. Ostatným servisom veríme, minimálne na základe podobnej ceny.

Príslušenstvo pre váš Huawei P30

alza affiliate Alza Powerbanka 20 000 mAh Fast Charge
alza affiliate Peňaženkové puzdro
alza affiliate Priehľadný kryt
Magnetický kryt obojstranný
360 stupňový ochranný kryt čiernomodrý
Tvrdené sklo
Ochranná fólia
Ochranné sklo na kamery
7.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+