MojAndroid

Spoločnosť Huawei len pred niekoľkými týždňami predstavila svoj nový vlajkový smartfón Huawei Mate 10 Pro. V týchto dňoch však už pravdepodobne intenzívne pracuje na svojej nadchádzajúcej vlajkovej lodi s označením Huawei P11. Podľa únikov zo známeho Twitter účtu @evleaks príde nový smartfón hneď s trojicou zadných fotoaparátov.

Náš tip
Huawei Mate 10 Pro: Krôčik od dokonalosti | RECENZIA

40 MPix vzadu a 24 MPix vpredu

Pripravovaný smartfón Huawei P11 by mohol opäť priniesť spoluprácu so spoločnosťou Leica a tentokrát až trojitý zadný fotoaparát. Nebudú chýbať vylepšenia na báze umelej inteligencie pre ešte dokonalejšie rozpoznávanie objektov, vylepšený nočný režim a 5 x hybridný zoom. Rozlíšenie sa má pritom zastaviť až na hodnote 40 MPix.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Huawei P10.

Vylepšenia nekončia len pri zadnom fotoaparáte. Stále sa rozvíjajúci trend predných kamier prináša vylepšenie aj do pripravovaného smartfónu Huawei P11. Predná kamera by v tomto prípade mala ponúknuť až 24 MPix. To, či bude obsahovať LED blesk prípade nejaké iné vylepšenia ako režimy skrášlenia, portrétu a podobne, nateraz nie je známe.

Zdroj: xda-developers

7.12.2017
  • Matúš Livora

    Osobne nie som fanusik 2 (a viac) fotoaparatov, kym to nie je napr. normalny + sirokouhly (V30/G6) / opticky zoom (Note 8, OP5).

    Taky Pixel 2/XL foti najlepsie a ma len jeden snimac :) .

  • RRCHBO-3853

    Zatiaľ u mňa vyhráva Note8
    Uvidíme čo prinesie Galaxy s9

Používateľské recenzie
Fotománia

+