MojAndroid

Huawei má pre rok 2015 veľké plány. Na prezentácii, ktorá sa odohrávala v čínskej centrále spoločnosti bol ukázaný slide s portfóliom zariadení pre aktuálny rok. Fanúšikovia značky sa dočkajú nových smartfónov, dvoch rodín tabletov a čo je najzaujímavejšie, uvedené majú byť aj vlastné inteligentné hodinky s Android Wear. Niektoré z uvedených zariadení by mala spoločnosť predstaviť v marci na veľtrhu Mobile World Congress (MWC) v Barcelone.

V prvej vlne by sa mali dostať von zástupcovia produktových rádov Huawei Mate a Huawei P. Fanúšikovia značky môžu potom očakávať predstavenie smartfóny z nižších kategórií a to Huawei Honor, Huawei G a Huawei Y. Čo sa týka tabletov, spoločnosť sa bude držať dvoch rádov s niektorými odlišnými funkciami. Predstavené majú byť tablety zo série X, ktoré ponúknu upravené prostredie pre lepšie využitie veľkej obrazovky a tablety série M, ktoré sa budú sústrediť na vizuálnu stránku a skvelý zvuk.

Najväčšou zaujímavosťou sa však stáva správa o vlastných inteligentných hodinkách s operačným systémom Android Wear. V minulosti sme už mohli od výrobcu vidieť náramok Huawei Talkband B1, z ktorého by mohli vychádzať pri návrhu nového produktu. Trh nositeľných zariadení stále naberá na sile a Huawei bude musieť ukázať nejaké významné zmeny oproti iným, už zabehnutým konkurenčným zariadeniam. Či už to bude dizajnová alebo funkčná stránka, to už sa budeme musieť nechať prekvapiť.

Zdroj: phonearena

29.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+