MojAndroid

Spoločnosť Huawei sa stala prvou čínskou spoločnosťou, ktorá sa zaradila do rebríčka TOP100 najhodnotnejších značiek sveta. Na základe výročného rebríčka konzultačnej spoločnosti Interbrand, ktorý bol zverejnený 9. októbra 2014 je to vôbec prvýkrát v histórii, kedy do rebríčka prenikla čínska spoločnosť. Huawei, popredný svetový dodávateľ riešení v oblasti informačných a komunikačných technológií (ICT) a tretí najväčší dodávateľ smartfónov na svete obsadil v rebríčku 94. miesto, pričom hodnota značky podľa Interbrand predstavuje sumu 4,313 mld. USD.

“Je nám cťou získať toto ocenenie od spoločnosti Interbrand,“ povedal Shao Yang, viceprezident pre marketing, Huawei Consumer Business Group. “Toto významné uznanie pre Huawei je dôkazom nášho odhodlania a poslania “Make it possible” pre ľudí na celom svete, aby mohli využívať naše výrobky prvotriednej kvality. Momentálne sme na tretej priečke v predaji smartfónov na celom svete a naše povedomie o značke v kľúčových regiónoch ako je Čína a západná Európa neustále rastie. Taktiež sa naďalej sústreďujeme na budovanie hodnoty značky Huawei na celom svete.

Zdroj: tlačová správa

21.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+