MojAndroid

HTC a LogMeIn sa dohodli na partnerstve, ktoré prináša používateľom zariadení spoločnosti HTC nové možnosti v diaľkovom ovládaní svojho mobilného smartfónu. LogMeIn Rescue je predinštalovaná aplikácia priamo v zariadeniach HTC, ktorá umožňuje ovládanie smartfónu v podstate kdekoľvek a kedykoľvek a zároveň umožňuje prístup v prípade odcudzenia alebo straty zariadenia.

LogMeIn Rescue poskytuje plné pohodlie pri ovládaní smartfónu, kde sa používa prijateľné rozhranie, ktoré už nie je pre používateľa komplikované a neprehľadné. Taktiež nie je problém s bezpečnosťou ovládania a prípadného sledovania. Stačí v nastaveniach urobiť patričné úkony a bezpečnosť a súkromie je ochránené. Viac si môžete prečítať v tlačovej správe, ktorú vám prinášame v originálnom znení na druhej strane článku.

Zdroj, foto: Phandroid.com

20.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+