MojAndroid

Vo väčšine prípadov sa sklo rovná lesku. Sklo je nočná mora pre odtlačky prstov a najmä praskanie. Napriek tomu posadnutosť sklom v priemyselnom dizajne smartfónov pokračuje.

Nick Gray z HTC Source uverejnil niektoré detaily o dizajne prichádzajúceho U12. V článku spomína, že telefón bude mať “niektoré dizajnérske podobnosti s HTC U11 a HTC U11+”, ale pravdepodobne bude mať aj niekoľko unikátnych vlastností, ktoré sú vyvíjané v dizajnovom jazyku HTC Liquid Surface. Podobne ako v minulom roku HTC U11 bude mať HTC U12 kovový rámik, ktorý bude vložený medzi zakrivené sklo na prednej a zadnej strane telefónu. Podobne ako HTC U11+, snímač odtlačkov prstov bude umiestnený na zadnej strane telefónu spolu s duálnym fotoaparátom.

Pravdepodobne HTC U12
Pravdepodobne HTC U12

Presný dizajn telefónu je stále nie je známy, ale zdroj uvádza, že spoločnosť HTC pripravuje nové matné biele prevedenie. Údajne jedinečným spôsobom “zabalí” telefón do skla.

V kombinácii s uniknutými špecifikáciami HTC U12 pred pár dňami vyzerá na veľmi pôsobivé zariadenie, ktoré by malo konkurovať Samsung Galaxy S9.

10.3.2018
Zdroj: Pocketnow

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+