MojAndroid

Iba včera sme vám priniesli informáciu o tom, že spoločnosť HTC sa chystá sprístupniť svoje vlastné aplikácie aj pre zariadenia ostatných značiek. Na prvý takýto pokus sme nemuseli dlho čakať a HTC dnes vydalo beta verziu aplikácie Zoe, ktorú si môžete stiahnuť aj na zariadenie od iného výrobcu.

Menší háčik spočíva v tom, že vaše zariadenie musí mať nainštalovaný Android 4.4 KitKat, ktorý sa momentálne nachádza na približne 20% všetkých Android zariadení. Ak ale vlastníte takéto zariadenie, unikátnu aplikáciu Zoe si môžete vyskúšať už dnes. Ide o užitočný nástroj na vytváranie a strihanie videí, ktorý bol predstavený spolu so smartfónom HTC One M7 a stal sa jedným z najobľúbenejších prvkov vlaňajšej vlajkovej lodi od HTC. Aplikácia ešte nebola dotiahnutá do úplných detailov, no postupom času bola vylepšovaná. Aktuálne môžete spájať dokopy fotografie a videá, na ktoré môžete aplikovať jeden z mnohých filtrov. Zvoliť môžete aj hudobný podmaz, pričom na výber máte niektorý z predinštalovaných, no použiť môžete aj vlastnú skladbu.

Create-Zoe-2

V priebehu niekoľkých minút tak môžete vytvoriť jednoduché video z letnej akcie či dovolenky a potrebovať k tomu budete iba svoj smartfón. Novou funkciou je aj možnosť upravovať videá svojich priateľov, ku ktorým budete môcť doplniť vlastnú fotku či zmeniť hudbu.

Aplikácia bola vyvinutá štúdiom HTC Creative Labs, ktoré má na svedomí množstvo softvérových vychytávok taiwanskej spoločnosti. Patrí medzi ne aj nadstavba HTC Sense 6 s funkciami MotionLaunch či domovská obrazovka BlinkFeed. Ak máte záujem vyskúšať aplikáciu Zoe aj na svojom zariadení, navštívte stránku www.zoe.com alebo obchod Play, odkiaľ si môžete stiahnuť beta verziu aplikácie. Ak máte radšej stabilnú aplikáciu, môžete počkať na verziu 1.0, ktorá by mala byť dostupná v priebehu tohto roka.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: htcfans.sk

14.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+