MojAndroid

HTC začalo s bližšiou spoluprácou s Electronics Beats a investuje do nej viac ako 300 miliónov dolárov. Technológie tejto spoločnosti ste už možno videli v niektorých HP notebookoch alebo v slúchadlách. HTC bude mať exkluzívne práva na všetky inovácie, ktoré vyplynú zo spolupráce. Zatiaľ však nie je jasné či pôjde o softvérové alebo aj hardvérové zmeny, ktoré by vylepšili zvuk v HTC telefónoch. Každopádne spolupráca HTC a Electronics Beats by mohla byť pre zákazníka veľmi prínosná. Aké inovácie prinesie uvidíme už koncom tohto roka, na kedy HTC sľubuje príchod prvých Beats certifikovaných telefónov.

O začatí spolupráce informovala aj HTC Fans Cz/Sk:

“Připravte se na novou éru v oblasti mobilních technologií! Jsme nadšeni, že vám můžeme oznámit uzavření partnerství s Beats by Dr. Dre. A to jen proto, abychom vám poskytli nejlepší hudební zážitky v našich telefonech. Začněte přemýšlet, který song si poslechnete jako první! :)”

Zdroj: phandroid.com

11.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Robo R

    Hudobný HTC..hmm, to by mohlo ísť. Dnes tie smartphony moc kvalitný výstup nemajú…bežnému človeku to stačí ale kto má trošku rád kvalitu a zaplatí si napr. aj slúchadlá drahšie tak to je dosť počuť a nedá sa to počúvať. Mám najradšej keď recenzujú telefón a označujú tie hovienka čo pridávajú k telefónu za dobré slúchadlá. Tak ale chápem že keď z kohútika tečie hrdzavá voda, zbytočne budem dávať čistý pohár.

  • Mariannn

    To bude dilema … HTC s kvalitným zvukom na ktorý si dosť potrpím alebo Nexus 3 :O 

  • StEvO

    Na hudbu v telefon odporucam PlayerPro, alebo PowerAmp a sluchadla pouzivam vynikajuce spunty+fm bluetooth SE mw600 

+