MojAndroid

HTC začalo s bližšiou spoluprácou s Electronics Beats a investuje do nej viac ako 300 miliónov dolárov. Technológie tejto spoločnosti ste už možno videli v niektorých HP notebookoch alebo v slúchadlách. HTC bude mať exkluzívne práva na všetky inovácie, ktoré vyplynú zo spolupráce. Zatiaľ však nie je jasné či pôjde o softvérové alebo aj hardvérové zmeny, ktoré by vylepšili zvuk v HTC telefónoch. Každopádne spolupráca HTC a Electronics Beats by mohla byť pre zákazníka veľmi prínosná. Aké inovácie prinesie uvidíme už koncom tohto roka, na kedy HTC sľubuje príchod prvých Beats certifikovaných telefónov.

O začatí spolupráce informovala aj HTC Fans Cz/Sk:

“Připravte se na novou éru v oblasti mobilních technologií! Jsme nadšeni, že vám můžeme oznámit uzavření partnerství s Beats by Dr. Dre. A to jen proto, abychom vám poskytli nejlepší hudební zážitky v našich telefonech. Začněte přemýšlet, který song si poslechnete jako první! :)”

Zdroj: phandroid.com

11.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+