MojAndroid

HTC v deň odhalenia svojej vlajkovej lode, predstavila jej dve farebné varianty, čiernu a striebornú. Na oficiálnych stránkach sa ale objavil aj obrázok HTC One v červenom vyhotovení, ktorý bol ale následne zo stránok odstránení a označený za omyl. Zdá sa však, že taiwanský výrobca nakoniec skutočne pripravuje niekoľko farebných verzií svojho najnovšieho smartfónu. Červený HTC One bol totižto nedávno zaradený do ponuky britského predajcu Handtec a dnes sa dokonca objavili správy o jeho modrej verzii. Informoval o tom portál Pocketlint.

HTC One modry
HTC One v modrom – upravený obrázok z Pocketlint

Zatiaľ nie sú k disppozícii žiadne podrobné informácie o tom, kedy by sa mohli nové farebné modely vlajkovej lode HTC začať predávať. Na stránkach e-shopu Handtecu sa však bolo možné registrovať, vďaka čomu ste mohli byť na dostupnosť červeného HTC One upozornení e-mailom. Jeho cena je na stránkach stanovená na približne 600 eur, čo je rovnako ako čierna alebo strieborná verzia.

Zdroj: Pocketlint

29.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+