MojAndroid

Produktový tím spoločnosti HTC v USA zverejnil na portále Reddit informácie, podľa ktorých je očakávaná aktualizácia na Android 4.4.2 KitKat pre HTC One mini a HTC One Max vo vývoji. Mini verzia vlajkovej lodi by mala aktualizáciu získať v apríli, pričom veľký One Max o niečo skôr v marci. Vývoj aktualizácie pre spojené štáty a tamojších operátorov je možné sledovať na domovskej stránke softvérových aktualizácií HTC. Pre nás to znamená, že aktualizáciu môžeme očakávať v podobnom časovom horizonte.

Recenzia HTC One mini

Spoločnosť HTC, ako aj iní výrobcovia si v uplynulých mesiacoch zrejme uvedomili dôležitosť aktualizácií pre svojich zákazníkov a snažia sa zverejňovať aktualizácie v čo najkratšom čase, čím môžu zvýhodniť svoje postavenie voči konkurencií. Nie je nič nového na tom, že používatelia Android zariadení prizerajú pri kúpe nového smartfónu aj na fakt, ako daná značka pristupuje k aktualizáciám. Nikto by predsa nechcel ostať na starých verziách systému, ak iné značky ponúkajú zariadenia z rovnakej kategórie s novšou verziou systému.

Zdroj: reddit, cultofandroid

17.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+