MojAndroid

Nielen Samsung pripravuje svoju novú vlajkovú loď. Na svoje si v budúcom roku určite prídu aj fanúšikovia spoločnosti HTC, ktorá by mohla latku zdvihnúť opäť vysoko.  Podobne ako tento rok, by totižto mohla prísť s unikátnym dizajnom v kovovej unibody konštrukcii, ktorá bude ukrývať výkonne komponenty a kvalitný fotoaparát. Prvé uniknuté informácie nám dávajú prvý obraz o tom, aké parametre by vlajková loď spoločnosti mohla ponúknuť.

Nový HTC One M9 by mal poháňať Snapdragon 805 spolu s 3 GB RAM. Interné úložisko by mohlo dosahovať až 64 alebo 128 GB a samozrejmosťou má byť aj novší Android 5.0, väčšia batéria, či fotoaparát s väčším počtom megapixlov. Potešiť by sa mali aj priaznivci odolných zariadení, keďže nová M9 by mala ponúknuť aj vyššiu certifikáciu odolnosti voči vode a prachu. Podľa dostupných informácií by mal byť predstavený na budúci rok na výstave MWC v Barcelone.

Samozrejme, takéto skoré špecifikácie sa môžu od tých finálnych značne odlišovať, myslíme si však, že minimálne informácia o použitom displeji by mohla byť správna a niečo pravdy bude určite aj na tom, že HTC ponúkne odolnejšie zariadenie ako to, čo predáva v súčasnosti. Do predstavenia však ostáva stále niekoľko mesiacov, takže o One M9 sa ešte určite objavia ďalšie správy, ktoré tieto informácie potvrdia alebo vyvrátia.

Zdroj: phonearena

10.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+