MojAndroid

Spoločnosť HTC predstavila minulý týždeň svoj nový smartfón HTC One A9. Ten sa trochu vymyká zaužívaným zvykom spoločnosti a prináša oživenie a rôzne zaujímavé novinky. Ide o snahu spoločnosti nalákať zákazníkov na kúpu tohto smartfónu počas vianočného nakupovania a jedným z veľkých lákadiel nového smartfónu bola aj jeho cena. Za 399 USD síce nedostanete najvýkonnejší model na trhu, no HTC One A9 je plnohodnotným smartfónom pre všetky kategórie užívateľov, ktorí navyše môžu čosi ušetriť v porovnaní s cenou najvýkonnejších modelov na trhu.

Teraz sa ale ukázalo, že 399 USD nie je originálna cena zariadenia. Za túto sumu sa HTC One A9 bude predávať iba do 6. novembra v oficiálnych HTC obchodoch a u oficiálnych online predajcov. Ide o špeciálnu uvádzaciu cenu, ktorá nie je stála a keď sa po uplynutí tohto termínu dostane telefón na pulty ostatných obchodníkov po celom svete, jeho cena bude 499 USD.

oneA92

Tá je výrazne vyššia a v podstate ide o dôležitý faktor, ktorý z tohto smartfónu robí prémiovo ocenenú vlajkovú loď. Je ale možné, že vyššia cena nebude nutne zlým krokom od HTC. Mnohé média boli totiž nižšou cenou zaskočení a mysleli si, že One A9 jednoducho nie je dostatočne kvalitné zariadenie, aby mohlo nosiť klasickú cenovku vlajkových lodí. Uvidíme, ako je to všetko v skutočnosti, no ak si chcete novinku kúpiť a máte prístup k oficiálnemu obchodu HTC, mali by ste sa poponáhľať.

Zdroj: Android Community

27.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+