MojAndroid

Vo svete smartfónov a mobilných zariadení existuje v súčasnosti pomerne veľká rivalita medzi jednotlivými značkami. Nie je preto divu, že sa výrobcovia pri uvedení svojich najnovších výtvorov zvyknú podpichovať a odpudzovať pozornosť od práve predstaveného produktu. Funguje to však aj opačne. Ak výrobca predstaví nový produkt, snaží sa naň upútať čo najväčšie publikum. To platí bez výnimky pre každú spoločnosť, ktorá chce svoje zariadenia aj predávať.

Výnimku netvorí ani HTC, ktorý svoju vlajkovú loď predstavil 25. marca v Londýne. Na predstavení sme nechýbali ani my a dokonca sme už novinku začali aj testovať. Čo si však o novom telefóne myslia predstavitelia spoločnosti? Svoj názor povedal prezident HTC v USA Jason Mackenzie, ktorý si pochvaľoval najmä dizajn produktov spoločnosti. “Sme spoločnosť, ktorá investuje do našich zákazníkov a prináša nádherne produkty, na ktoré môžete byť hrdí.” Čim však v rozhovore s Business Insider vyvolal najväčšiu pozornosť bolo prehlásenie, v ktorom prirovnal “Samsung Galaxy S5 k lacnému kusu plastu“.

Náš tip
SÚŤAŽ: Vyhrajte nový HTC One (M8)

Otázne ostáva, čo si ľudia vyberú. Bude to perfektne spracovaný a z kovu vyrobený HTC One (M8) alebo plastový Samsung Galaxy S5. Rozhodnutie je len na vás, aby sme vám ho ale uľahčili, už teraz pripravujeme recenzie na nový HTC One (M8) aj Samsung Galaxy S5. Uvidíme, ako si budú počínať v priamom súboji v našom Android Dueli.

Zdroj: cultofandroid

28.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+