MojAndroid

Posledné správy o pripravovanej vlajkovej lodi spoločnosti HTC tvrdili, že tento smartfón sa nebude predávať pod názvom HTC M7, ako sme si doteraz mysleli, ale bude to HTC One. Len pred malou chvíľou sa na sieti Flickr objavila fotografia (na obr. nižšie), ktorá by tieto správy potvrdila. Podľa údajov, ktoré ukrývajú EXIF dáta sa totižto jedná o fotografiu zosnímanú zariadením s názvom HTC One.

HTC One M7 fotografia

Najväčšia nahraná verzia fotografie má veľkosť 1158 x 2048 pixelov, no môže byť na túto veľkosť orezaná, zmenšená a podľa najnovších špekulácií sa môže jednať o ultrapixel technológiu, o ktorej sme vás prednedávnom informovali. V poslednej dobe sme však boli svedkami množstva špekulácií, dohád a únikov, že už je ťažké rozlíšiť hranicu reality.

HTC One M7 fotografia

Údajná prvá testovacia fotografia 

Hoci prvá fotografia neprekvitá vysokou kvalitou, sme radi, že sa na internete ukázala. Okrem toho, že dokazuje testovanie nového fotoaparátu novinky od HTC, hovorí aj o tom, že toto zariadenie je už takmer dokončené a jeho názov bude zrejme naozaj HTC One. Uvidíme, aké ďalšie nápovedy spoločnosť HTC do predstavenia smartfónu ponúkne a rozhodne sa tešíme na 19. február, kedy bude tento smartfón predstavený v New Yorku.

Zdroj: pocketnow

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+