MojAndroid

HTC dnes na svojej domovskej stránke predstavilo svoje vlastné inteligentné rukavice. Svojim vzhľadom a spracovaním sa však asi nebudú môcť rovnať rukaviciam od Samsungu, ktoré nesú názov Samsung Fingers. HTC Gluuv, ako ich spoločnosť nazýva, prinášajú na vašu ruku nový HTC One (M8), a externý fotoaparát pre selfie fotografie s rozlíšením 87,2 Mpix.

Náš tip
Samsung Fingers: Inteligentné rukavice s flexibilným Super Emo-LED displejom

Rukavice podporujú aj ovládanie gestami. Ak idete po ulici a zapáči sa vám napríklad nová kaviareň, môžete jej na sociálnej sieti Facebook pridať like jednoduchým zdvihnutím palca nahor. Chýba vám pri stretávkach alebo pri chôdzi po ulici hlasná hudba a bohaté basy? Pre rukavice a doplnok HTC BoomBass to nebude problém. Spojenie medzi nimi je zabezpečované bezdrôtovo, takže reproduktory je možné položiť kdekoľvek v dosahu. Navyše, sú aj veľmi kompaktné!

HTC-introduces-the-Gluuv-but-its-just-an-April-Fools-joke (4)

Super správou je aj to, že rukavice podporujú zobrazovanie hologramov, takže volanie so známymi sa stáva skutočne interaktívne a prechádza do úplne inej dimenzie. Škoda len, že HTC Gluuv je prvoaprílovým žartom taiwanského výrobcu :)

HTC-introduces-the-Gluuv-but-its-just-an-April-Fools-joke HTC-introduces-the-Gluuv-but-its-just-an-April-Fools-joke (2)

1.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+