MojAndroid

HTC má na výstavu CES 2016 v Las Vegas pripravenú veľkú novinku z oblasti virtuálnej reality. CEO spoločnosti Cher Wang sa totižto nechala počuť, že HTC si tento rok pripravilo “veľký, veľký technologický prielom” s ich headsetom pre VR HTC Vive. Zatiaľ netušíme, čo konkrétne spoločnosť svetu ukáže, vieme len, že tak urobí práve na výstave začiatkom budúceho roka. Wangová tiež vysvetlila, že práve táto novinka bola aj dôvodom na posunutie spustenia predpredaja. “Nechceli sme, aby naši používatelia museli robiť výmenu len niekoľko mesiacov po zakúpení.

HTC Vive ale nemá byť len pre bežných spotrebiteľov, ale aj pre firemných zákazníkov. Konkrétne, Audi má vo svojich predajniach, kde bude ponúkať virtuálne prehliadky a jazdy svojich automobilov. Podobné simulátory virtuálnej reality by podľa spoločnosti mali zaviesť aj ostatné autmobilky a využitie by mohli nájsť napríklad aj v zdravotníctve a v mnohých ďalších oblastiach. Sami sme ale zvedaví, aké “veľké vylepšenia” HTC prinesie. Dozvieme sa to už ale o niekoľko týždňov, konkrétne 6-9. januára 2016.

Zdroj: androidauthority

21.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+