MojAndroid

HTC spolu s Desire 601 a Desire 300 predstavil aj nové príslušenstvo v podobe zariadenia BoomBass. Ide o malý externý subwoofer, ktorý sa k smartfónu pripája prostredníctvom NFC a Bluetooth. Vo svojom vnútri integruje vlastný zosilňovač a batériu s kapacitou 1200 mAh, ktorá zabezpečí 9 hodín prehrávania hudby alebo 120 hodín v pohotovostnom režime.

l

Rozmery BoomBass činia len 64x64x64 mm, takže je veľmi dobre prenositeľný. Obsahuje tiež microUSB port pre nabíjanie. HTC BoomBass je určená predovšetkým pre HTC One s reproduktormi BoomSound, ktoré už sami o sebe znejú skvele. Nové príslušenstvo však dodá ďalšie basy, čím sa kvalita reprodukcie opäť zvýši. Cena tejto kocky zatiaľ nebola stanovená, na trhu by sa mohla objaviť v priebehu októbra.

l (1)

Zdroj: phonearena, foto: engadget

3.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+