MojAndroid

Android fanúšikovia, ktorí majú záujem sa spoločne stretnúť, hlasujte. HTC Android Roadshow 2011 na Slovensku pokračuje ďalším stretnutím v septembri. Hlasujte, kde sa má uskutočniť naše najbližšie stretnutie. Stačí sa len prihlásiť na stránke AndroidRoadshow.sk, zvoliť jedno zo štyroch miest: Košice, Žilina, Trnava a Nitra. Ak chcete, aby sa stretnutie uskutočnilo vo vašom meste, povedzte o Android Roadshow aj svojim priateľom a známym.

September 2011: viac ako 50% hlasov za Košice

Podľa aktuálneho hlasovania na stránke AndroidRoadshow.sk to zatiaľ stále vyzerá, že sa v septembri stretneme v Košiciach. 1.8. túto informáciu oficiálne potvrdíme, spolu s presným termínom konania akcie.  Hlasujte už len 3 dni.

Program Android Roadshow 2011

Vyskúšajte si nový HTC Evo 3D naživo. Príďte na HTC Android Roadshow

 

Ak ste zvedaví, čo zaujímavé vás na Android Roadshow čaká, prečítajte si prehľad prezentácií a prezentátorov. Program však vždy ešte upravujeme a aj vy máte možnosť vystúpiť s vlastnou prezentáciou Android témy, ktorá by mohla zaujať slovenskú Android komunitu. Prihláste sa na AndroidRoadshow.sk

Na Android Roadshow nás sprevádza aj samotný Droid :)

  • Prezentácia HTC novinky: nové Android telefóny a tablety Vyskúšajte si všetky novinky od HTC naživo: HTC Desire SHTC Incredible SHTC Wildfire S anový tablet HTC Flyer .
  • Prezentácia ESET – Mobilné hrozby a virtuálna budúcnosť
  • Martin Adámek – ako zarábať na Android aplikáciách
  • Daniel Novák – aplikácia TV Program
  • Richard Mihalovič – Android  mobile tunning
  • a ďalšie zaujímavé prezentácie

Tešíme sa na stretnutie s vami.

 

MojAndroid.sk TIP: Prečítajte si, ako bolo na HTC Android Roadshow v Bratislave

 

29.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+