MojAndroid

Spoločnosť HTC už dávnejšie sľúbila aktualizáciu Android 4.1 Jelly Bean pre zariadenia ako je HTC One X alebo HTC One S. Mnohí vlastníci prístrojov HTC sa ale pýtajú, čo práve to ich zariadenia aktualizáciu dostane. Odpoveďou môže byť vyhlásenie spoločnosti HTC o tom, že zariadenia s RAM 512 MB a menšou aktualizáciu nedostanú. Je to podmienené systémovými požiadavkami, pre ktoré je RAM s kapacitou 512 MB príliš málo.

Informuje o tom spoločnosť HTC na svojej stránke v odpovediach na najčastejšie otázky okolo systému Anfdroid 4.1 Jelly Bean. Tento fakt dáva odpoveď všetkým vlastníkom prístrojov ako je HTC Desire C alebo HTC One V. Tieto zariadenia oficiálnu aktualizáciu nedostanú, aj napriek tomu, že na trh prišli počas roku 2012.

Okrem už spomenutých zariadení série One, aktualizácie by sa mohli dočkať aj zariadenia ako HTC Desire X alebo HTC Desire SV. Zo starších zariadení by táto aktualizácia mohla zasiahnuť také zariadenia ako HTC Sensation, HTC Evo 3D alebo HTC Rezound. Oficiálne o aktualizácii však z predstaviteľov spoločnosti HTC  nikto neinformoval, okrem oficiálnych správ o aktualizácii HTC One X a HTC One S.

Spoločnosť sa navyše vyjadrila, že „prioritou sa stávajú zariadenia, ktoré prišli na trh v roku 2012“.

Zdroj, foto: HTC

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
12.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+