MojAndroid

Skvelá správa prichádza pre všetkých majiteľov vlajkových zariadení od výrobcu HTC. Vlajkové Android smartfóny HTC 10 a HTC U11 dostávajú aktualizáciu na najnovší systém vo verzii Android 8.0 Oreo ako v Česku, tak aj na Slovensku!

Náš tip
HTC pozastavilo Oreo update na HTC 10
Náš tip
HTC U11 konečne dostáva v Európe aktualizáciu na Android 8.0 Oreo

HTC 10 a HTC U11

Výber zariadení je pochopiteľný, keďže ide o štandardné verzie posledných dvoch vlajkových smartfónov HTC. Aktualizácia na Oreo so sebou prináša aj vylepšenia v podobe adaptívnych ikon a prichádza tiež režim “picture-in-picture”. Nechýba optimalizácia správy batérie či oprava chýb a vylepšenie bezpečnosti.

Podľa dostupných informácií by mala väčšina zariadení v rámci Európy, ale aj na Slovensku obdržať aktualizáciu v najbližších hodinách – prinajhoršom, v najbližších dňoch. Aktualizácia by mala byť dostupná pre zariadenia z voľného predaja, ale takisto aj od operátora Orange. Veľkosť samotnej aktualizácie činí 1,4 GB a preto odporúčame jej stiahnutie pri dostatočnej kapacite batérie a neobmedzenom Wi-Fi pripojení. Informáciu o aktualizácii priniesla spoločnosť HTC aj prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

Zdroj: HTC Česká republika – Facebook

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
23.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+