MojAndroid

Spoločnosť HTC poteší majiteľov svojich posledných dvoch vlajkových lodí. Smartfóny HTC 10 a HTC One M9 by v týchto dňoch mali získať objemnú aktualizáciu, ktorá prinesie veľké množstvo vylepšení a najmä opráv v systéme.

Náš tip
HTC má už 12. januára predstaviť horúce novinky. Mohlo by ísť o HTC One X10 aj inteligentné hodinky

HTC One M9-recenzia-2

Jedná sa pritom o odomknuté verzie oboch smartfónov. V prípade HTC 10 ide o aktualizáciu s verziou 2.38.617.6 a veľkosťou 609,58 MB. HTC One M9 získa softvér s verziou 4,19.617.1 a táto aktualizácia má veľkosť 559,85 MB. V oboch prípadoch tak ide o skutočne veľké súbory, ktoré by ste pravdepodobne mali sťahovať cez Wi-Fi, aby ste ušetrili váš dátový balíček. Dôležité ale je, že tieto aktualizácie prichádzajú po tom, ako boli oba telefóny aktualizované na nový Android 7.0 Nougat. Toto sú už iba drobné vylepšenia stability a výkonu, ktoré sa ale zrejme nahromadili a vytvorili tak takéto veľké aktualizácie. Update bude uvoľňovaný postupne a jeho dostupnosť môžete skontrolovať aj manuálne v nastaveniach v časti O telefóne.

Zdroj: Android Authority

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
23.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+