MojAndroid

V obchode Play nájdete niekoľko logických puzzle hier, ktoré určite stoja za vyskúšanie. Jednou z nich je aj novinka Trick Shot, ktorá sa môže pochváliť svojimi jednoduchými princípmi, no zároveň obtiažnosťou, ktorá nechá potrápiť aj vaše mozgové závity.

Trick Shot nie je obyčajná puzzlovka, v ktorej budete veci presúvať alebo ukladať. Pre úspešné dokončenie levelov budete totižto musieť využívať zákony fyziky, ktoré vám pomôžu dostať loptičku do krabice. Samozrejme, nie je to také jednoduché ako to znie. Na ceste vám budú totižto stáť rôzne prekážky, ktorým sa môžete vyhnúť hodením loptičky o stenu, jej presunom cez teleport, či použitím ventilátora, ktorý ju bude nadnášať.

Celkovo máte k dispozícii až 90 levelov, z ktorých niektoré sú ľahšie, iné naopak ťažšie a na ich prejdenie budete potrebovať niekoľko pokusov. V hre po zakúpení nenájdete žiadne obmedzenia ani ďalšie vnútroherné nákupy. Cena za hranie Trick Shot je 1,49 eura.

Verzia: 1.1.3
Aktuálna cena: 1,49 €
Verzia: 1.1.3
Aktuálna cena: 1,49 €

 

27.10.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+