MojAndroid

Ešte sme ani nestihli zabudnúť na návykovú hru Flappy Bird, ktorá si získala množstvo fanúšikov a rozvírila diskusie po celom internete a už tu máme ďalší podobný titul. Timberman prichádza s jednoduchým ovládaním, pixelovou retro grafikou a schopnosťou priviesť vás do zúrivosti.

V hre sa ocitnete v roli drevorubača, ktorý sa snaží zoťať obrovský strom. Musí pri tom ale meniť strany, z ktorých strom rúbe, pretože z času na čas sa na jednej či druhej strane objaví konár, ktorý by mu ublížil. Presunutie drevorubača uskutočníte jednoduchým kliknutím na jednu či druhú stranu, pričom odseknúť ďalšiu časť stromu musíte v stanovenom časovom limite.

timberman

Myšlienka je veľmi jednoduchá a spracovanie veľmi podarené. Klasická grafika je doplnená o podobnú hudbu a okrem týchto prvkov pripomína tento titul hru Flappy Bird aj v ovládacích prvkoch či svojou úspešnosťou. Timberman bol totiž v obchode s aplikáciami App Store predstavený už v máji, keď nezožal veľký úspech. Ten sa dostavil až prednedávnom, keď App Store označil hru vo výbere najlepších aplikácií. Vďaka tomu si až milión užívateľov stiahlo túto hru iba v posledných troch dňoch, pričom celkový počet stiahnutí je momentálne približne 2,5 milióna.

timberman-downloads

V Obchode Play má hra aktuálne cez 500 000 stiahnutí a zadarmo si ju môžete siahnuť aj vy pomocou nášho widgetu. Nájdete v nej ale reklamy, ktoré je možné odstrániť za poplatok vo výške 0,98€. Za rovnaký poplatok môžete aj odomknúť ďalších drevorubačov, ktorí dotvárajú atmosféru hry, no môžete aj počkať a postupným zvyšovaním nahraného skóre ich odomknúť úplne zadarmo.

Verzia: 3.2.12
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.2.12
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: TechCrunch

15.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+