MojAndroid

Obchod Play navštívila ďalšia nová hra, ktorá poteší najmä priaznivcov nekonečných behačiek. Small Fry svojim spôsobom nie je nijako revolučná a hernými princípmi sa podobá napríklad na populárny Jetpack Joyride. Napriek tomu vás určite zabaví a dá sa povedať aj pripúta k obrazovke smartfónu alebo tabletu.

Small_Fry_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play_4 Small_Fry_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play

Príbeh hry je veľmi jednoduchý a nemusíte vôbec nad ním ani premýšľať. Vašou hlavnou úlohou bude plávať tak, aby ste unikli pred žralokom. V mori sa budete vyhýbať nebezpečným podmorským stvoreniam, ako napríklad mečúňom, elektrickým medúzam, chobotniciam a ďalším. Navyše, nebudete obmedzení len na podmorský svet a niekedy si budete môcť doslova zalietať nad hladinou.

Small_Fry_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play_3 Small_Fry_-_Aplikácie_pre_Android_v_aplikácii_Google_Play_2

Samozrejmosťou sú najrôznejšie power-upy, ktoré vám hranie uľahčia a zároveň aj spestria gameplay. Podobne ako v mnohých iných behačkách, aj tu budete popri vyhýbaniu sa prekážkam zbierať body. Namiesto mincí však vývojári použili mušle, ktoré sa pre podmorský svet predsa len hodia viac. Ako celá hra vyzerá a ako sa hrá najlepšie uvidíte na videu:

Nakoniec treba už len dodať, že Small Fry je na obchode Play dostupná úplne zdarma. Občasné reklamy sa tu síce objavia, no určite by vám nemali pokaziť zážitok z hrania.

Verzia: 1.10.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.10.0
Aktuálna cena: Zdarma

18.1.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+