MojAndroid

Jedna z najpopulárnejších hier na Ouya, Knightmare Tower, si našla cestu aj do Obchodu Play. Na svojej pôvodnej platforme zaujala hráčov zaujímavou grafikou, postavou rytiera, či chytľavým príbehom.

kni2 kni3

Každá z úrovní  Knightmare Tower funguje na princípe lietania na rakete, pričom vašou úlohou bude preraziť prekážky, či zničiť nepriateľské monštrá tak, aby ste zachránili princeznú. Ale pozor – nebude to také jednoduché! Rôzne prekážky vás môžu spomaliť a dostihnúť vás môže taktiež horúca láva.

V hre máte k dispozícii až 70 úrovní, počas ktorých môžete vylepšovať svoje brnenie, kupovať si nové zbrane, elixíry, ktoré vás urobia super silnými, či obrovské rakety na zničenie viacerých nepriateľov.  Aby ste dosiahli cieľ, budete musieť postupne poraziť 50 a viac príšer, 1 bossa a 3 legendárne monštrá. Zachrániť budete musieť až 10 princezien.

Verzia: 1.5.4
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.4
Aktuálna cena: Zdarma

26.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+