MojAndroid

Ostrov Nublar je späť a s ním sú tu aj hrdinovia a dinosauri z filmového plátna. Hra Jurassic World: The Game je nezvyčajným bojovým poľom, kde v mene prehistorického tvora stojíte proti zadanému súperovi. Princípom je vystavať si vlastnú arénu zloženú z dinosaurov, ktorá vám zabezpečí výhru v turnajoch. V hre máte na výber 50 druhov dinosaurov, no najskôr ich musíte získať. Jednotlivé tvory si na základe financií a rôznych kariet môžete geneticky upravovať a tým, logicky, vylepšovať ich bojové schopnosti. Či sa vám to podarilo a či ste schopný hráč, to zistíte zakaždým v bojovej aréne.

Jednotlivých získaných dinosaurov si ukladáte vo svojom parku, kde má každý vlastnú klietku. Sem ich tiež môžete prísť kŕmiť a jedlo sa vám odpočítava v rámci danej ikonky (v podobe značky malých steakov a rastliniek podľa toho, či máte mäsožravého alebo vegetariánsky založeného dinosaura). V priebehu hry získavate aj peniaze a DNA modifikácie, ktoré potom investujete do vašich bojovníkov. Ak sa však chcete dostať viac vpred, môžete do hry “vraziť” aj vaše vlastné peniaze. Vo vyšších leveloch sa dostanete až k aréne s vodnými dinosaurami.

unnamed-2

Grafika hry je podľa nášho názoru veľmi dobrá, rovnako aj zvuková stránka. Keď sme hrali hru s poriadnymi slúchadlami, bol to naozaj pekný zážitok. Konceptu hry veľmi pomáhajú jednotlivé postavy, ktoré vám zadávajú misie a vy sa ich plnením dostávate vyššie. Robí to hru omnoho zaujímavejšou, pretože potom už nepôsobí “len” ako bitka namakaných starodávnych tvorov.

Verzia: 1.19.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.19.0
Aktuálna cena: Zdarma

Ak vás práve neláka ísť sa pobiť s ďalšími dinosaurami, môžete sa venovať výstavbe svojho dino-parku. Získavate ďalšie územia pre klietky, staviate medzi nimi cesty, vylepšujete výskumné strediská, staviate budovy, pomocou ktorých môžete získať ďalšie prostriedky na plnohodnotnejšiu hru.

unnamed

Náš tip
Blocky Highway – arkáda v štýle MineCraft

unnamed-4

Zdroj: Google Play

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+