MojAndroid

Forest Runner je jednoduchá a zábavná hra. V úlohe dobrodruha musíte preskákať rôzne nástrahy, pozbierať čo najviac bodov a dostať sa bez zranenia do cieľa. Za každú úroveň môžete získať až 3 hviezdičky podľa toho ako sa vám “zadarilo”.

Rýchlosť pohybu nemôžete ovlypniť, takže dáte zabrať svojím reflexom. Skáčete pomocou ťukaním na obrazovku alebo trackballom. Zo začiatku je dosť ťažké odhadnúť kedy presne vyskočiť, ale po chvíli si na to zvyknete a užívate si túto pohodičkovú hru vo voľných chvíľach.

Rozhovor s autorom aplikácie/videorecenzia:

Aplikácia je k dispozícii zadarmo v Android Markete, bežať by mala podľa autora na všetkých verziách Androidu a podporuje presun na pamäťovú kartu. Na stianutie použite nasledujúci QR kód alebo jeden z odkazov pod ním.

Android Market | AppBrain

6.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+