MojAndroid

HP Sprocket

Spoločnosť HP predstavuje novú tlačiareň HP Sprocket, ktorá vracia svojim užívateľom potešenie z tlačených fotografií. Zachytenie skvelých zážitkov už nemusí byť uchovávané len v online forme. HP Sprocket je prenosný a vojde sa akurát do vrecka. Farebné momentky o rozmere 5 x 7.6 cm možno upraviť pomocou filtrov, rámčekov, emotikonov, textov a okamžite zdieľať.

Náš tip
Prečítajte si viac o zariadeniach HP na stránke MôjWindows.sk!

Medzi niektoré užitočné funkcie patrí:

  • Aplikácia HP Sprocket, ktorá je zadarmo pre iOS a Android. Umožňuje užívateľom obohatiť fotografie pomocou farebných rámčekov, popisov, nálepiek, filtrov a pod.
  • Sprocket prinesie fotografie na lesklom papieri s rozmermi 5 x 7.6 cm, ktorý má úpravu proti rozmazaniu, roztrhnutiu a je vodeodolný. Fotografie je možné zdieľať alebo vďaka lepiacej zadnej strane použiť na vyzdobenie obľúbeného priestoru či vytváranie svojich umeleckých projektov a pod.
  • Prenosná tlačiareň funguje virtuálne kdekoľvek. Používatelia a ich priatelia si môžu pomocou Bluetooth pripojiť svoje smartfóny a tablety a vytlačiť si svoje vybrané fotografie

Tlačiareň HP Sprocket bude k dispozícii  v bielej a čiernej farebnej variante. Biela verzia ponúkne zlaté dizajnové doplnky, čierna verzia následne strieborné dizajnové doplnky. Balenie obsahuje tlačiareň a balíček 10 kusov foto papiera HP ZINK za 129 eur. Balík 20 kusov papiera je dostupný od 13 eur.

FOTOGALÉRIA

HP Spectre 13

Zariadenie je vyrobené z CNC obrábaného hliníka a uhlíkových vlákien. Bude dostupný v keramickej bielej farbe so svetlozlatými leštenými prvkami alebo v matnej tmavej šedostriebornej s medenými leštenými prvkami. Ponúkne tiež minimálne rámčeky a ochranné sklo Gorilla Glass.

Reproduktory sú umiestnené nad podsvietenou plnohodnotnou klávesnicou, ktorá efektívne vypĺňa priestor zariadenia. HP Spectre 13 bude vybavený najnovšou 8. generáciou procesorov Intel® Core ™ i5 a i7, a až 1TB PCIe SSD9 / 16GB LPDDR3 pamäťou. Nebude chýbať 11,5 hodinová výdrž na jedno nabitie spolu s technológiou HP Fast Charge 6. Táto technológia zabezpečí nabitie batérie z nuly na 50% za približne 30 minút. HP Spectre 13 Laptop bude na Slovensku dostupný od novembra za cenu začínajúcu od 1329 eur.

HP Spectre X360

Hliníkové šasi s hranatými líniami bude dostupné v prírodnej striebornej alebo matnej tmavej šedostriebornej farbe s medenými prvkami. V ponuke sa objaví aj limitovaná edícia v ružovo-zlatej farbe. 13″ Full HD displej ponúkne minimálne rámčeky a tiež ochranné sklo Corning Gorilla Glass. Pri kúpe zariadenia sa môžete tešiť na 8. generáciu procesorov Intel® Core™ i5 a i7, k dipsozícii bude až 16GB LPDDR3 pamäte a až 1TB PCIe SSD9 úložisko.

Medzi bezpečnostnými prvkami nechýba snímač odtlačkov prstov. Poteší tiež voliteľná integrovaná obrazovka HP Sure View so zabezpečením súkromia u variant s Full HD displejom (len v striebornej verzii), ktorá rýchlo zabráni nechceným pohľadom v čítaní informácií z obrazovky stlačením jediného tlačidla. Ďalšou funkciou je FHD IR kamera HP Wide Vision, ktorá počítač odomkne aj pomocou funkcie rozpoznania tváre.

Vo výbave nechýba Pero Windows Ink Certified8, ktoré prináša prirodzenejší pocit z kreslenia vďaka simultánnemu použitiu s dotykovým ovládaním. Pri naklonení je pero citlivé na zmeny tlaku a umožní presnú prácu v akomkoľvek móde. Zariadenie obsahuje tiež zabudovanú batériu, ktorú nabijete prostredníctvom konektoru USB-C. HP Spectre X360 bude na Slovensku dostupný od novembra za cenu začínajúcu od 1139 eur.

Zdroj: tlačová správa

26.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+