MojAndroid

Maskota spoločnosti Alza určite nie je potrebné predstavovať. Vďaka veľkému reklamnému rozpočtu spoločnosti nás tento zelený mimozemšťan prenasleduje takmer všade a jeho príjemný tón hlasu sa tak ľahko zabudnúť nedá. No tentokrát prišlo marketingové oddelenie Alzy s niečím ešte lepším – hovoriaci plyšák Alza. Ten vám po stlačení tlačidla na jeho ruke povie jednu z jeho 15 najpopulárnejších hlášok.

Hovoriaci plyšák Alza 2

Nápad na skvelý vianočný darček od Alzy

Hovoriaci Alzák je vysoký 30 centimetrov a energiu získava z dvoch AAA batérií. Oficiálne by mal byť dostupný 1. novembra 2020, no rezervovať si ho môžete už dnes. Stojí iba necelých 22 eur.

alza affiliate Hovoriaci plyšový mimozemšťan Alza

Blížia sa Vianoce a ak ešte nemáte nápad na darček pre niekoho, koho nemáte veľmi v láske, hovoriaci plyšák Alza môže byť pre vás skvelou voľbou. Tiež ho môžete darovať niekomu so zmyslom pre humor a pobaviť tak celú rodinu. V takom prípade odporúčam využiť službu Výmena nevhodného darčeka.

Nepáči sa vám hovoriaci Alzák? Nevadí, vyberte si iný originálny produkt od Alzy

Hovoriaci plyšák nie je prvý a určite ani posledný prírastok do rodiny oficiálnych Alza produktov. Ak sa vám hlášky Alzáka nepáčia a nechcete mať doma hračku, ktorá vám ich bude na povel dookola opakovať, na výber máte ešte dve verzie nehovoriacich Alzákov. Keby sa vám výška 30 centimetrov zdala málo, existuje aj tretia verzia Alzáka, ktorá je vysoká až 90 centimetrov.

alza affiliate Plyšový mimozemšťan Alza
alza affiliate Plyšový mimozemšťan Alza 90cm

Alza má niečo aj pre milovníkov puzzle, na predaj ponúka dve skladačky s mimozemšťanom Alza – jednu so 40 dielikmi a druhú so 160 dielikmi. Svoje deti takisto môžete potešiť Alza klzákom na sneh.

alza affiliate Alza Puzzle 160 dielikov – Mimozemšťan Alza vo VR
alza affiliate Alza Klzák na sneh
Náš tip
Alza dostala v Maďarsku mastnú pokutu kvôli klamlivej reklame
11.10.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+