MojAndroid

Veľmi veľa majiteľov smartfónu Honor 8 má otázku, či dostanú pre svoj smartfón aktualizáciu na Android 8.0 Oreo. Odpoveď je bližšie ako sa zdá a veľmi veľa vecí naznačuje, že Honor pomaly začne vypúšťať aktualizáciu aj pre tento smartfón.

Kedy príde aktualizácia?

Nie je úplne jasné, kedy príde aj na váš telefón aktualizácia s príchuťou Oreo, ale keďže pre niektoré zariadenia je už aktualizácia k dispozícii, nemalo by to trvať veľmi dlho. Pre čínsku verziu Honoru 8 je však už aktualizácia plne dostupná. Zistiť, či je už aj pre váš telefón dostupná aktualizácia môžte pomocou šikovnej aplikácie Firmware Finder.

Verzia: 8.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 8.2
Aktuálna cena: Zdarma

Mnoho noviniek a zmien

Aktualizácia by mala byť veľká približne 1,3 GB. Zoznam zmien je veľmi veľký a znamená to, že príde množstvo nových funkcií a zmien. Používateľské rozhranie EMUI bude aktualizované na novšiu verziu 8.0, prídu optimalizácie, ktoré urýchlia telefón vďaka novému, umelou inteligenciou ovládanému softvéru, nové plávajúce navigačné doky, exkluzívne predinštalované motívy a omnoho viac.

Dostali ste už aktualizáciu na Oreo pre váš Honor 8?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+