MojAndroid

Android 9.0 Pie sa ako najnovšia verzia operačného systému snaží postupne dostať do čoraz viacej zariadení. Svoju cestu si počas vianočných sviatkov našla do veľa zariadení a potešila tisíce používateľov. Zjavne sa na to nezabudlo ani vo vedení spoločnosti Honor. Z nového Androidu sa môžu tešiť majitelia Honoru 10.

Android Pie si ani nevšimnete, gestá tiež nie sú novinkou

Ak sa povie Android Pie, takmer určite vám ako prvá novinka napadne nové ovládanie gestami. Áno, Android 9.0 je prvý Android, ktorý je aj vo svojej čistej verzii možné ovládať gestami. Potom sú tu ale nadstavby. EMUI spolu s MIUI v minulosti ukázali, že nepotrebujete najnovší Android, aby ste mohli telefón ovládať gestami.

Vďaka ultrazvukovému skeneru bolo aj doteraz možné ovládať Honor 10 gestami
Vďaka ultrazvukovému skeneru bolo aj doteraz možné ovládať Honor 10 gestami

A Honor 10 je dobrým príkladom smartfónu, ktorý ich podporuje už od začiatku. Vďačiť za to môžu majitelia hlavne ultrazvukovému skeneru odtlačkov prstov, ktorého potenciál výrobca využil naplno. Gestá tak nebudú žiadnou novinkou a Android Pie si vďaka prichádzajúcej nadstavbe EMUI 9 ani nevšimnete.

EMUI 9 si rozumie s umelou inteligenciou

Ak sa niekto pýta, k čomu mu pomôže mať najnovšiu nadstavbu od Huawei/Honor, odpoveďou môže byť aj príchod umelej inteligencie. Nové EMUI s ňou totiž spolupracuje viac ako kedykoľvek predtým. A výsledok? Zrýchlenie animácií a otvárania aplikácií, znásobenie výkonu vďaka technológii GPU Turbo 2.0 a mnohé ďalšie.

Aktualizácia má veľkosť skoro 4 GB, takže si pred stiahnutím balíčka overte pripojenie ku sieti Wi-Fi
Aktualizácia má veľkosť skoro 4 GB, takže si pred stiahnutím balíčka overte pripojenie ku sieti Wi-Fi

Ak ste už dostali možnosť aktualizácie, dobre si skontrolujte internetové pripojenie. Nikomu z vás neodporúčame sťahovať balíček o veľkosti 4 GB cez mobilné dáta. A pokiaľ už ste si svoj Honor 10 aktualizovali, podeľte sa s nami v diskusii o vaše dojmy z nového rozhrania.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Poznáme ďalšie zariadenia Huawei a Honor, ktoré budú onedlho aktualizované na Android 9.0 Pie a EMUI 9.0
Náš tip
EMUI 9 prináša GPU Turbo 2.0 pre Honor 10 GT, Honor Play a Honor View 10
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+