MojAndroid

Hologram a rozšírená realita sú technológie, ktoré za posledné roky prešli kus cesty. Hologram prvýkrát očaril ľudí ešte v roku 2012, kedy na festivale Coachella vystúpila hviezda rapu Tupac. Odvtedy sa rozšírená realita stala viac dostupnejšou. Vývojári z 8iLTD si teda kládli otázku, prečo nespraviť aplikáciu, ktorá bude spájať hologram s rozšírenou realitou. Preto predstavili aplikáciu s názvom Holo – Holograms for Videos in Augmented Reality.

Holo je v podstate kamera, ktorá vám umožní fotiť a nahrávať video. To síce zvládne aj vaša natívna aplikácia, no s Holo aplikáciou dokážete pridať do fotiek a videí hologramy, vďaka čomu budú vaše výtvory zaujímavejšie a vtipnejšie. Môžete si vybrať z viacerých hologramov. Nájdete tu rôzne celebrity, športovcov, interpretov alebo originálne postavy a zvieratá. Pre fanúšikov filmov sú tu aj populárne postavy, ako napríklad Spiderman.

Samozrejmosťou sú aj úpravy postáv, ako zmena ich veľkosti alebo otáčanie. Upravovať môžete aj počas nahrávania videa. To si potom uložíte a aplikácia vám ponúkne možnosť zdieľať váš výtvor na sociálnych sieťach.

Ak ste si doteraz mysleli, že na hologram potrebujete technológiu za milióny, tak vás určite poteší, že aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť v obchode Play. Nenájdete tu ani žiadne mikrotransakcie, takže všetky postavy máte zadarmo.

Verzia: 2.4.4h1-0760c05
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.4h1-0760c05
Aktuálna cena: Zdarma

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
28.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+