MojAndroid

Spoločnosť Here nedávno otvorila svoju lokalizačnú platformu pre vývojárov na tvorbu takýchto aplikácií zadarmo. Freemium sprístupňuje APIs a mobile SDKs, pričom nie je potrebná žiadna platobná karta vopred.

Používaním našej lokačnej platformy, ktorá je jednotkou na trhu, môžu vývojári vytvoriť produkty, ktoré môžu pomôcť pri navigovaní, nájdení určitých miest či urobiť mestá a mobilitu “chytrejšími”. Píše sa na stránkach spoločnosti Here.
Pre vývojárov nie je dôležité len nájsť tie najlepšie nástroje. Dôležité je aj môcť ich využívať s minimálnymi problémami a čo najjednoduchšie. Vývojári budú mať možnosť využívať všetky lokačné služby s limitom až 250 tisíc zobrazení, ktoré budú zdarma. Pre porovnanie, Google ponúka limit 28 tisíc načítaní stránok zdarma.

Freemium

Ak nemáte kreditnú kartu a chcete vydať platenú aplikáciu, žiadny problém. Môžete tak urobiť s funkciou Freemium. Freemium sprístupňuje APIs a mobile SDKs. Nevyžaduje sa žiadna platobná karta vopred, vývojári môžu využiť platformu pre tvorbu verejných, súkromných či platených aplikácií. API a SDK boli hodnotené analytikmi ako najlepšia inteligentná lokačná platforma na trhu. Portfólio spoločnosti Here obsahuje naozaj širokú škálu služieb súvisiacich s lokalizáciou.

Všetky potrebné informácie sa dozviete v tomto odkaze.

Verzia: 2.0.12056
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.12056
Aktuálna cena: Zdarma
20.8.2018
Zdroj: 360.here.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+