MojAndroid

Najnovšia verzia Androidu 4.2 prináša možnosť pridávania widgetov na uzamknutú obrazovku a už tu máme prvé reakcie v podobe aplikácií, ktoré zakomponovali túto novú vlastnosť do svojich možností využitia. Jednou z týchto aplikácií je aj HD.Widgets, ktorá využíva novú funkciu vo svoj prospech a umožňuje pridať niekoľko nových widgetov na uzamknutú obrazovku.

Nová verzia HD.Widgets s označením 3.7 prináša novú funkciu pridávania widgetov na uzamknutú obrazovku v Adroide 4.2. Celkovo je dostupných 12 nových widgetov pre telefóny a tablety, ktoré spestria vašu uzamknutú obrazovku. Pridať si môžete widgety z balíčka, ktorý obsahuje také widgety ako hodiny, počasie, zapínanie a vypínanie Wi-Fi a mobilných dát a podobne.

HD.Widgets prináša podporu pre telefóny v podobe 7 nových widgetov, ďalších 5 widgetov je pridaných pre tablety Nexus 7 a Nexus 10. Bez odblokovania zariadenia tak získate potrebné základné informácie priamo na uzamknutej obrazovke, čo vám ušetrí čas a aj námahu s odblokovaním obrazovky.

Verzia: 4.3.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.3.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: AndroidCommunity

20.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+