MojAndroid

Najnovšia verzia aplikácie Hangouts ponúkne veľké množstvo zaujímavých vylepšení a noviniek, ktoré ocenia mnohí užívatelia. Odteraz budú vrámci aplikácie k dispozícii rôzne balíčky veľkých ikoniek “stickers”, ktoré poznáme aj z Facebook chatu a aj aplikácie Messenger. Pribudli tiež filtre pre videohovory, ktoré vylepšia zážitok z používania samotných hangoutov. Pribudla aj možnosť pridávania kontaktov na základe telefónnych čísel. Teraz si tak môžete k službe pridať všetkých užívateľov, ktorých telefónne číslo poznáte a ktorí túto funkciu povolili vo svojom účte.

Veľmi zaujímavou novinkou je aj informácia o tom, kedy bol užívateľ naposledy online. Takúto informáciu zobrazujú mnohé ďalšie komunikačné nástroje a teraz sa k nim pripája aj Google prostredníctvom Hangouts. Poslednou zaujímavou novinkou je možnosť rýchleho zdieľania svojej polohy v prípade, že sa vás niekto opýta, kde sa nachádzate. Zatiaľ nie je zrejmé, či táto funkcia bude fungovať iba v anglickom jazyku po tom, ako vám niekto napíše “where are you”, alebo bude lokalizovaná aj do ďalších jazykov. V každom prípade, ak takúto správu obdržíte, aplikácia vám automaticky ponúkne možnosť rýchleho zdieľania svojej polohy ako odpoveď na túto správu. Aktualizácia je už tradične uvoľňovaná medzi užívateľov postupne. My sme ju na našich zariadeniach zatiaľ neobdržali, no už čoskoro by sa to malo zmeniť. Majte tiež na pamäti, že novinka informujúca o poslednom prihlásení užívateľov bude uvoľňovaná postupne v priebehu nasledujúcich týždňov.

–> Hangouts nova verzia APK <–

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Rhett Robinson (Google+) via Android Central

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
10.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+