MojAndroid

Slovenská aplikácia HAKA System+ je už niekoľko mesiacov voľne dostupná v Obchode Play a do dnes si ju stiahlo už viac ako 50 000 používateľov. Do tohto času žiaľ v režime Live disponovala len rozoznávaním slovenských ŠPZ. V najnovšej aktualizácii však bude táto podpora rozšírená o ďalšie dve krajiny.

HAKA System+ bude v režime Live rozpoznávať už aj ŠPZ vozidiel susedných krajín

O rozšírení podpory informoval vo svojom príspevku na Facebooku Štefan Farkaš, zakladateľ projektu HAKA. Podľa informácií bola funkcia čítania značiek v reálnom čase obohatená o podporu ŠPZ vozidiel z ďalších dvoch krajín. Konkrétnejšie ide o maďarské a české evidenčné čísla vozidiel.

Aplikácia HAKA System+ je určená najmä pre výkonnejšie smartfóny so systémom Android. Podľa vyjadrenia Štefana Farkaša, by bezproblémovo mala fungovať na telefónoch vyrobených v roku 2018 a novších. Najnovšia verzia aplikácie s rozšírenou podporou žiaľ v Obchode Play dostupná nie je, nakoľko ešte prebiehajú posledné úpravy. Podľa informácií by však táto verzia mala byť dostupná už čoskoro.

Haka System+
Haka System+
Developer: Marian Kucharcik
Price: Free
  • Haka System+ Screenshot
  • Haka System+ Screenshot
  • Haka System+ Screenshot
  • Haka System+ Screenshot
  • Haka System+ Screenshot
  • Haka System+ Screenshot
  • Haka System+ Screenshot
Náš tip
Netflix: Zoznam seriálov, ktoré ľudia sledovali za rok 2020 najčastejšie
4.1.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+